Skylink začal ponúkať nový balíček s maďarskými kanálmi - Satelitná a anténna technika

Prejsť na obsah
Skylink začal ponúkať nový balíček s maďarskými kanálmi.

Satelitná služba Skylink rozšírila  oficiálne svoju ponuku o nový  prémiový programový balík s maďarskými kanálmi, ktoré sú šírené na  družici Astra 3B (23,5°E). Súčasťou nového balíka je aktuálne 32 staníc v  SD (24) aj HD (8) kvalite a predplatiť si ho môžu klienti operátora ako  na kartách so slovenským, tak aj českým regiónom.
   
K dnešnému dňu sú súčasťou Maďarského balíka programy ATV, Comedy  Central Family, Comedy Central Hungary, Cool, Duna HD, Duna World / M4  Sport+, Fem3, Film+ HD Hungary, Galaxy4, HirTV, Izaura TV, M1 HD, M2 /  Petofi HD, M4 HD, M5 HD, Mozi+, Muzsika TV, Nick Jr Hungary, Nickelodeon  Hungary, Prime, RTL Gold, RTL Klub HD, RTL+, RTL2 HD, STORY4, Slager  TV, Sorozat+, SuperTV2, TV2, TV2 Comedy, TV4 a Zenebutik.
   
Balík si môžu záujemcovia aktivovať za 1,99 € mesačne (49 Kč). Ako  však uvádza operátor, predplatiť si ho môžu iba klienti, ktorí už majú  aktivovaný minimálne jeden zo základných balíkov (Mini, Smart, Multi,  Kombi, Flexi 10 či Komplet).
   
Užívatelia prijímačov s funkciou FastScan nájdu maďarské programy, po  aktualizácii kanálovej mapy, na pozíciách 400 až 431. Majitelia  zariadení, ktoré nepodporujú túto funkciu, si ich môžu naladiť podľa  nižšie uvedených parametrov.
   
Okrem maďarských programov tiež operátor pridal od februára do svojej ponuky aj  ďalších šesť nových staníc, naopak vypadli programy pre dospelých  Brazzers TV a Reality Kings, ako aj kanál INSIGHT TV v UHD kvalite.


Návrat na obsah